Reklama Świetlna

Proces składania zamówień

1. Konfigurator

Produkt. Krok 1 to wybór rodzaju kasetonu i konfiguracja podstawowych opcji, w tym rozmiaru, kolorów i opcji dodatkowych.

Wysyłka. Kolejny etap to wybór metody dostawy. Dostępne metody zależą od rodzaju i rozmiaru wybranego kasetonu. Zaznacz jedną z nich.

Twoje dane. Jeśli nie zalogowałeś się wcześniej najpierw wyświetlą się okna logowania / rejestracji. Po zalogowaniu / rejestracji pojawią się pola do wprowadzenia danych do faktury i danych kontaktowych. Możesz również wpisać dodatkowe informacje i uwagi odnośnie kasetonu. Jeśli to Twoje kolejne zamówienie możesz uzupełnić pola w tym kroku automatycznie danymi z poprzedniego zamówienia.

Podsumowanie. Ostatnim krokiem jest sprawdzenie poprawności danych zamówienia, potwierdź zgodność i zaznajomienie się z regulaminem serwisu i na koniec kliknij "Zamów". Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie zobaczysz komunikat o złożeniu zamówienia z przypisanym numerem.

2. Płatność i pliki

Listę i szczegóły swoich zamówień możesz sprawdzić w zakładce Konto dostępnej po zalogowaniu.

Opłać zamówienie - tymczasowo dostępna jest jedynie płatność przelewem na konto bankowe. W tytule przelewu wpisz nr zamówienia.

Prześlij pliki - opcja dostępna po zalogowaniu w zakładce Konto. Możesz dodać dowolną ilość plików potrzebnych do zamówienia (nie większych niż 200MB). Większe pliki możesz przesłać na nasz FTP lub wysłać link, po więcej informacji skonaktuj się z nami.

3. Akceptacja finalnego podglądu

Po opłaceniu zamówienia i ewentualnym przesłaniu plików przygotujemy finalny podgląd kasetonu, który wyślemy na Twojego maila podanego przy rejestracji.

Po Twojej akceptacji zamówienie przekazywane jest do realizacji.

4. Realizacja

Termin realizacji liczony jest od momentu zaakceptowania finalnego podglądu, standardowo 5-10 dni roboczych, ekspres od 3 do 5 dni w zależności od rodzaju kasetonu.

O możliwości odbioru lub wysyłce poinforujemy Cię telefonicznie lub mailowo.

Fakturę vat lub paragon dostaniesz mailowo w dniu otrzymania / odbioru zamówienia.

Reklamaswietlna.com © 2020-2024
Hermes Chechłowski Bręk spółka cywilna, ul. Anecińska 14, 03-106 Warszawa, woj. mazowieckie, NIP: 5242896557

Projekt i wykonanie: